Rezerwacja

Cena dotyczy wynajmu całego całego domku. Domki są przeznaczone standardowo na nocleg dla 4 osób. Maksymalnie w domkach może nocować 6 osób, w tym dwie na rozkładanej sofie.

Sezon letni trwa od 1 kwietnia do 31 października. Sezon zimowy trwa od 1 listopada do 31 marca. Cennik obowiązuje do 1 maja 2021 roku. Minimalny okres pobytu to 2 doby.

Cennik wynajmu

Liczba dniCena
pobyt 1 dniowy600 zł
pobyt 2 dniowy 800 zł
pobyt 3 dniowy1100 zł
pobyt 4 dniowy i dłuższe350 zł / doba

Oferty Specjalne

OfertaCena
Walentynki pod Czarnym Groniem (pobyt min. 2 dniowy) 350zł / doba
Wakacje pod Czarnym Groniem (lipiec-sierpień, pobyt min. 4 dniowy )350 zł/ doba
Majówka pod Czarnym Groniem (pobyt min 3 dniowy)500zł / doba
Święta i Sylwester pod Czarnym Groniem (pobyt min 5 dni)600zł / doba
Ferie zimowe pod Czarnym Groniem (pobyt min 4 dniowy)350zł / doba

Pościel i wszystkie media wliczone są w cenę pobytu. Płatności za nocleg prosimy dokonać gotówką, po przyjeździe do Nas. Proszę pamiętać, że w cenę pobytu nie jest wliczone śniadanie ani inne wyżywienie.

Zapytaj o dostępność


Po wysłaniu zapytania dostępność noclegu w danym terminie potwierdzimy w ciągu 24 godzin. Po telefonicznym uzgodnieniu terminu i ilości osób, proszę o wpłatę ustalonej zaliczki na tj:

Numer konta do wpłaty:

04 1020 1433 0000 1602 0183 0165
Odbiorca: Cibor Janusz Usługi Turystyczne

Dane dla wpłacających z zagranicy:

IBAN : PL 04 1020 1433 0000 1602 0183 0165
SWIFT/BIC : BPKOPLPW

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w ciągu 48 godzin od potwierdzenia rezerwacji.

W przypadku odwołania rezerwacji na mniej niż 14 dni przed rozpoczęciem się doby noclegowej lub w przypadku nie pojawienia się gościa w obiekcie, wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

 

Regulamin pobytu w Domki pod Czarnym Groniem

 1. Rozpoczęcie pobytu w domku jest równoznaczne z zaakceptowaniem tego regulaminu przez Gościa.
 2. Domek wynajmowany jest na minimum 2 doby.
 3. W ciągu 48 godzin od momentu złożenia rezerwacji Rezerwujący jest zobowiązany do wpłaty zadatku w wysokości 30% wartości rezerwacji
 4. Płatność za pobyt przyjmowana jest w  gotówce przy zameldowaniu.
 5. Rezerwacja może być anulowana bezpłatnie do 14 dni przed planowanym przyjazdem. Po tym czasie wymagana jest opłata całego pobytu.
 6. Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 w dniu wynajmu do godziny 11.00 dnia następnego.
 7. Najmujący domek Gość nie może przekazywać domku innym osobom, nawet gdy nie upłynęła doba za którą uiścił opłatę.
 8. Osoby niezameldowane mogą przebywać w domku w godzinach od 8.00 do 22.00
 9. Przebywanie osób niezameldowanych w domku po godzinie 22 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez najmującego domku Gościa na odpłatne dokwaterowanie mu tych osób do domku. Dokwaterowanie każdej osoby nastąpi według aktualnej ceny dostawki dla osoby dorosłej.
 10. Na terenie domku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych (zgodnie z ustawą z dnia 8 kwietnia 2010 roku o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. Nr 81, poz. 529).
 11. Złamanie zakazu palenia papierosów i wyrobów tytoniowych w domku jest równoznaczne z wyrażeniem przez najmującego domku gościa zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji domku w wysokości 150 złotych.
 12. W domku obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do 6.00 dnia następnego.
 13. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń domku powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.
 14. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe zabronione jest używanie w pokojach i innych pomieszczeniach grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych, nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń. Powyższe nie dotyczy ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 15. Każdorazowo opuszczając domek Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi i upewnić się, że są dobrze domknięte.
 16. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o bezzwłoczne zgłoszenie ich właścicielowi.
 17. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w apartamencie przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt, na adres przez niego wskazany. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji właściciel domków przechowa te przedmioty przez 1 miesiąc, a następnie przekaże je na cele charytatywne lub do użytku publicznego.
 18. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, właściciel Domków pod Czarnym Groniem może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań personelu domku, uregulowania należności za dotychczasowe świadczenia oraz do zapłaty za ewentualnie poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz do opuszczenia domku.
 19. Właściciel Domków pod Czarnym Groniem może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin, wyrządzając szkodę w mieniu firmy lub sąsiadów zamieszkujących budynek albo szkodę na osobie Gości, pracowników domku lub innych osób przebywających w budynku, albo też w inny sposób zakłócił spokój w budynku.
 20. Reklamację można wnieść w terminie 14 dni licząc od dnia, w którym usługa była wykonana lub miała być wykonana.
 21. Reklamacja powinna:
  a. zostać złożona na adres Rzyki Praciaki 59A, 34-125 Rzyki lub mailowo na adres: jcibor64@gmail.com
  b. zawierać przyczynę złożenia reklamacji oraz określać zakres żądania osoby korzystającej z usług,
  c. zostać podpisana oraz zawierać aktualne dane osoby korzystającej z usług.

Życzymy Państwu miłego wypoczynku oraz niezapomnianych wspomnień podczas pobytu u nas.